Dni księżycowe w magii

Faza księżyca dziś09.12.23

Obecna faza księżycaMaleje

Oświetlenie księżyca11.3%

Ile dni do pełni18

Ile dni do nowiu3

Dni księżycowe w magii

Dni księżycowe w magii mają istotny wpływ na wynik magicznych działań. Jeśli praktykujesz magię w dowolnej formie, zapewne wiesz, że faza księżyca ma duży wpływ na wynik Twoich działań. Odpowiednie rytuały należy wykonywać na wschodzącym, a inne na zachodzącym księżycu. Oczywiście należy brać pod uwagę, że w zależności od SW z którymi współpracujesz, na niektóre rytuały faza księżyca będzie miała większy wpływ – na inne żaden. Poza fazami księżyca, warto pamiętać, że dni księżycowe w magii wykonywanej przez Ciebie mogą odegrać kluczową rolę. Poniższa wiedza jest wiedzą dla praktyków – osoby ledwo zaczynające prace magiczne nie powinny brać pod uwagę niżej zawartych informacji. Pamiętaj, że praca z energią jest ogromną odpowiedzialnością. Bez podstawowej wiedzy o polu informacyjnym, energetycznym czy składni, kierowanie energią szybciej zaszkodzi niż pomoże. Zatem – jeśli jesteś praktykiem, zapraszam do lektury.

Dni księżycowe w magii – jakie działania w którym dniu?

1 Dzień księżycowy Rytuały, które są zalecane do wykonania podczas nowiu. Niektóre zaklęcia miłosne, które wykonuje się tylko podczas nowiu (jest kilka). Rytuały otwierania dróg, zarówno życiowych, jak i zwyczajnych. Mentalne modelowanie pożądanej sytuacji: ci, którzy mają dobrą wizualizację, mają możliwość zbudowania w tym dniu fantomu swojego pożądania. Ten fantom żyje wtedy niezależnym życiem i przyciąga do ciebie niezbędne wydarzenia, które pomogą ci zrealizować pragnienie na planie fizycznym. W ten księżycowy dzień nie można składać ofiar.

2 Dzień księżycowy Ślubowanie, poświęcenie świątyni lub osobistej przestrzeni rytualnej, poświęcenie bożków i bogów. Inne rytuały w ten księżycowy dzień są niepożądane.

3 Dzień fazy księżyca Dzień wpływu agresywnych energii. Ostrzenie noża rytualnego. Ostrzenie noża ofiarnego. Zaklęcia miłosne, których celem jest zemsta, a nie miłość. Wykonywanie amuletów i rytuałów mających na celu ochronę przed wrogami. Wszelkie ogólne środki ochrony osobistej. Rytuał złamania woli wroga dobrze się tego dnia przebiega. 4. dzień księżycowy. Rytuały z użyciem voltów z ciasta, wróżby na próbie, rytuały z apelem do duchów żywiołów, rytuały uzyskania egregoralnej ochrony. Osobiste zaopatrzenie w energię z drzew jest tego dnia najbardziej efektywne.

5 Dzień księżycowy Od tego księżycowego dnia zaczyna się intensywna praca magiczna. Praca z ziołami: zbieranie, napary, ładowanie, robienie mikstur i lekarstw, zaklęcia miłosne i kajdanki (podburzające nienawiść) za pomocą eliksiru, którym jest karmiony i dodawany do przedmiotu i przygotowywany tego dnia, działają najlepiej.

6 Dzień księżycowy Rytuały odmładzania, werbalne zaklęcia miłosne, robienie mikstur miłosnych, zaklęcia miłosne, rytuały uzyskiwania dobrobytu materialnego. Jeśli Księżyc jest w tym dniu w Wadze, rytuały odchudzania są bardzo skuteczne.

7 Dzień fazy księżyca Dzień wpływu sił Światła. W ten księżycowy dzień Czarna Magia działa tylko w nagłych wypadkach. Wszelkie lekkie rytuały odwołujące się do tych sił. Znalezienie lekkich pomocników i białej ochrony. Możesz wykonywać rytuały odwołując się do duchów żywiołów, ale tylko w kreatywnym kierunku i bez przemocy (na przykład rytuały, aby przyciągnąć twoją drugą połowę itp.)

8 Dzień księżycowy Produkcja leków, w tym złożone wieloskładnikowe, prace alchemiczne, poświęcanie świątyń, sanktuariów, wszelkie dzieła wschodzącego księżyca. Oczyszczanie przewodu pokarmowego jest bardzo korzystne. W tym dniu małżeństwa nie są dozwolone.

9 Dzień fazy księżyca Pierwszy satanistyczny dzień księżycowy. Prowadzenie i usuwanie szkód, kobiece wdzięki i uwodzenie, twarde zaklęcia miłosne z tłumieniem woli, rytuały na pokarm, sprzątanie pomieszczeń. W tym dniu małżeństwa nie są dozwolone. 10. dzień księżycowy. Rytuały pamięci przodków, nawiązywanie komunikacji z przodkami, rytuały rozwiązywania problemów rodzinnych, harmonizacja relacji rodzinnych, rytuały uzyskania dobrobytu materialnego, wszelkie obrzędy wschodzącego księżyca. W tym dniu bardzo korzystne jest składanie ofiar bogom podczas pracy kapłańskiej, a także wznoszenie przedmiotów kultu.

Dni księżycowe w magii – zbliżająca się pełnia księżyca

11 Dzień księżycowy Ten dzień ma najpotężniejszą energię w całym cyklu księżycowym. Związany z energią Kundalini. Wszelkie zaklęcia miłosne idą bardzo dobrze w tym dniu, zwłaszcza z uprzedzeniami seksualnymi, ale w tym dniu można bezpiecznie pracować tylko dla oddanych praktykujących. Jest to niepożądane dla początkujących, ponieważ przy najmniejszym błędzie w rytuale zamiast wyniku może nastąpić potężne wycofanie, a początkujący nie mają ochrony, jaką mają inicjowani. Konwencjonalna obrona może nie powstrzymać takiego ciosu. Istnieją również rytuały, które wykonuje się tylko w ten księżycowy dzień.

12 Dzień księżycowy Wszystkie odwołania do protekcjonalnych sił, magii słownej, łagodnych zaklęć miłosnych, rytuałów za pieniądze, szczęścia, jakiejkolwiek konstruktywnej pracy nie destrukcyjnego charakteru.

13 Dzień fazy księżyca Magiczny dzień. Wszelkie zaklęcia miłosne, miękkie i delikatne, zaklęcia miłosne na kobiecej krwi, zaklęcia miłosne są szczególnie silne. Rytuały za pieniądze i szczęście.

Dni księżycowe w magii – pełnia księżyca

14 Dzień fazy księżyca PEŁNIA KSIĘŻYCA. Obrzędy pełni księżyca, wróżby miłosne, rytuały za pieniądze i powodzenia. Najkorzystniejszy dzień na rozpoczęcie nowej działalności. Ślubowanie.

15 Dzień fazy księżyca PEŁNIA KSIĘŻYCA. Dzień szatana. Dzień wpływu Ducha ciała Ahriman. Destrukcyjne zaklęcia seksualne. Wezwanie do miłości z tłumieniem woli. Dla wyrzeczonych czarnoksiężników ten dzień jest bardzo udany dla rytuałów zdobywania bogactwa.

16 Dzień fazy księżyca PEŁNIA KSIĘŻYCA. Wszystkie praktyki podczas pełni księżyca, wszelkie zaklęcia miłosne, rytuały bogactwa i powodzenia. Najlepszy dzień na magiczne inicjacje. Bardzo korzystne rytuały dla małżeństwa.

Dni księżycowe w magii – okres po pełni księżyca

17 Dzień fazy księżyca Dzień wpływu kobiecych energii. Praca z kobiecym aspektem Mocy. Astrologicznym aspektem, który charakteryzuje dzień, jest energia miłości. Zaklęcia miłosne w tym dniu są wykonywane tylko na mężczyznach, zaklęcia miłosne na kobietach słabo lub wcale nie mogą mieć siły. Zaklęcia miłosne najlepiej wykonywać z uprzedzeniami seksualnymi, ale nie tak samo jak 15 dnia księżycowego, ponieważ w tym dniu seks jest postrzegany jako integralna część zmysłowej miłości, a nie pożądanie. Najlepszy dzień na ślub. Jest również bardzo sprzyjający rytuałom za pieniądze i szczęście.

18 Dzień księżycowy Od tego dnia zaczyna się praca ubywającego księżyca. Wszelkie uszkodzenia o charakterze destrukcyjnym, rytuały niszczenia biznesu, zombowanie, klątwy, klapy. Uszkodzenia z użyciem luster i zamrożenia działają idealnie, bo symbole tego dnia to Lustro i Lód.

19 Dzień fazy księżyca Dzień szatana. Niesie przytłaczające energie Saturna. Rytuały zamykania dróg, życia i zniszczenie, zombowanie, tłumienie woli, morok, wszelkie uszkodzenia, które wymagają wiązania węzłów i wiązania nitkami lub linami. W tym dniu nie możesz dawać i pożyczać pieniędzy. Małżeństwa nie są dozwolone.

20 Dzień księżycowy Nie naznaczone żadnymi szczególnymi wpływami, żadnymi dziełami ubywającego księżyca.

21 Dzień księżycowy Złożenie przysięgi, złożenie ofiary bogom w praktyce kapłańskiej, każde dzieło ubywającego księżyca.

22 Dzień księżycowy Wróżenie, zrozumienie tajemnej wiedzy, tworzenie amuletów ochronnych, wszelkie prace ubywającego księżyca. W ten księżycowy dzień niebezpieczne jest zakładanie amuletów i talizmanów tych symboli, których znaczenia nie znasz. 23 dzień księżycowy. Dzień szatana. Niesie niszczycielską energię Marsa. Wszelkie rytuały ataku, zemsty, zniszczenia w celu odebrania zdrowia, rytuały spłaty długu, kary, klątwy, wszelkie rytuały destrukcji i przemocy. Również w tym dniu bogini pożądania Ashma-daiva aktywnie manifestuje swoją siłę, dlatego też krzywda seksualnego charakteru, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, przypada w tym dniu najlepiej. Najbardziej odpowiedni dzień do karmienia się osobą (wampiryzm energetyczny).

24 Dzień księżycowy Główną siłą tego dnia jest siła seksualnej męskiej energii. Praca z męskim aspektem Mocy. Ogólnie rzecz biorąc, dzień wpływu męskich energii. Rytuały zdobywania Ducha Pomocnika sprawdzają się w tym dniu bardzo dobrze, np. Ochrona „Narzeczony”. Doświadczeni praktykujący mogą rzucać zaklęcia miłosne na kobiety w ten księżycowy dzień, z uprzedzeniami seksualnymi, pomimo słabnącego księżyca. To jedyny dzień na słabnącym księżycu, kiedy zaklęcia miłosne działają tak, jak powinny. Zaklęcia miłosne tylko na kobiet.

25 Dzień księżycowy Przywołując Duchy, jakąkolwiek pracę ubywającego księżyca, nie możesz tego dnia rozpocząć nowej pracy, tylko kontynuować starą.

26 Dzień księżycowy Klapy, kłótnie, separacje, rytuały zwiększające zazdrość, brudne obrażenia, wszelkie rytuały mające na celu wrogość, skandale i zerwanie, zarówno w sferze miłosnej, jak i biznesowej. Sztuczki, szkody spowodowane spadkiem inteligencji i szaleństwem, alkoholizmem, narkomanią, uzależnieniem od hazardu i innymi złymi nawykami.

27 Dzień księżycowy W tym dniu destrukcyjny aspekt żywiołu wody jest bardzo silny. Zamrażanie wodą, separacje, spętania, w których używana jest woda, psucie za pomocą martwej wody.

28 Dzień księżycowy Nie naznaczone żadnymi szczególnymi wpływami, żadnymi dziełami ubywającego księżyca.

Dni księżycowe w magii – czarny księżyc

29 Dzień fazy księżyca CZARNY KSIĘŻYC Dzień satanistyczny, najtrudniejszy i najbardziej niszczycielski z całego księżycowego cyklu. Dzień Czarnego Księżyca, pełen szaleństwa Sił Ciemności w ich najpotężniejszym niszczycielskim aspekcie. Energie Saturna i Marsa w tym samym czasie. Cała ciężka, „zabójcza” praca: uszkodzenie zdrowia, śmierć, zemsta na wrogach, ataki. Początkującym zdecydowanie odradza się pracę w tym dniu. Dla czarnoksiężnika ten dzień to jak dar.

30 Dzień fazy księżyca CZARNY KSIĘŻYC Nie każdy miesiąc księżycowy się zdarza. Ale jeśli tak się stanie, to bardzo korzystne jest w tym dniu rytuały chroniące dom, osobiste amulety ochronne, składanie ślubów – duchowe odrzucenie czegokolwiek na cześć Sił.

Dni księżycowe w magii – podsumowanie

Jak widzisz, dni księżycowe w magii stanowią bardzo ważny element podczas podejmowania rozsądnych decyzji dotyczących wszelkiej pracy z energią. Pamiętaj – energia rządzi się swoimi prawami. Wchodzenie jej w drogę bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania może przynieść opłakane skutki.

Dni księżycowe w magii a sny

Księżyc jak wiadomo wpływa na sen oraz ich treść. Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z krótkim artykułem dotyczącym snów w tym miejscu. Dołącz również do grupy bezpłatnych interpretacji snów w serwisie Facebook LINK.  O fazach księżyca dowiesz się tutaj

POZNAJ FAZY KSIĘŻYCA